Duben 2017

Zkouška ohňem

2. dubna 2017 v 0:38 | SimKa |  Apokalipsa
Zkouška ohňem

Ahoj. Jmenuji se Amy a jsem ze Západu.
Žiji ve světě bídy rozpadu a války, ale vždy to tak nebývalo byli jsme prosperující a na vrcholu....možná proto musel přijít pád.

Ledovce roztály a celoroční pražení Slunce ničí většinu úrody a pitné vody.
To proto jsou války, pro jídlo, vodu a území, ale hlavně to jídlo a vodu, koneckonců tak moc nás zase nezbylo.

Už je to dávno, co ledovce roztály a národy se stáhly do sebe. Zprvu je vnitrozemní státy nepřijímali a tak s prvním nedostatkem jídla soupeřili všichni s každým. To se však postupem času změnilo, léta ubývala a lidí bylo čím dál míň, stejně jako jídla, a tak se spojili a začala válka Západu s Východem ano, přesně tak, půlka světa teď válčí s tou druhou.

Může to znít krutě, ale vlastně to není tak hrozné. Rostliny se pomalu začali upgradovat vydrží větší horko a nespotřebují tolik vody. Řekla bych, že stejné je to s námi. Musí být, ne?

No, ale i přesto je stále nedostatek. Museli se zařídit jistá opatření...

Mám strach. Větší než obvykle.Víte, byli by jsme hloupí, kdyby jsme se nebáli. Musíme být vždy připraveni jinak by to mohlo dopadnout špatně, jako při tom nájezdu před třemi lety, kdy zemřeli mí rodiče. Byli to zemědělci to ovšem neznamená, že nebyli vojáci. Všicni jsou. Všichni jsou přeživší, ale dnes je to jiné je mi patnáct a to je čas se odvděčit, nezabírat zbytečně místo, dokázat, že na to mám, stát se vojákem, splnit zkoušku.

Zkoušku ohňem.

A když bude třeba...zemřít.