Druhá kapitola

31. března 2017 v 19:57 | SimKa |  Dvojčata

Útok

Byla noc Všech svatých, když Voldemort kráčel k domu Potterových. Otevřel branku k domu, který byl pro něj už dlouho viditelný a uviděl Červíčka, který na něj čekal u dveří. Proradná krysa. Voldemort věděl, že se mu nedá věřit. Byl v pokušení ho zabít, ale nakonec... pokusné krysy se hodí vždycky.

Trvalo to dlouho, než se Červíčkovi podařilo zbavit Potterových, ale nakonec na Noc všech svatých je přemluvil, aby si došli na skleničku s tím, že děti budou v pořádku a že už opravdu potřebují vyjít si z domu. A ti tupci mu uvěřili. Důvěřiví idioti. Každopádně se tím zbavili všech. Byl úplněk a tak Black neměl potřebu Lupina hlídat a šel spolu s Potterovými.

"Jsou nahoře pppane''.
Vrhnul na tu krysu pohrdavý pohled a pak vystoupil do patra.
Vstoupil do pokoje.
Děti tam seděli naproti sobě, plyšový medvídek ve vzduchu. Jeden z kluků na medvěda vytrvale zíral, zatímco druhý na hračku koukal, smál se a tleskal.
Náhle medvěd spadl, když se na něj podívali smaragdové oči.
Hleděli na něj oba dva a pán zla byl na chvíli ohromen tím, jak moc si jsou podobní.

Do pokoje vešel Červíček ,,tenhle se narodil první'' ukázal na toho, který si předtím hrál s plyšákem - na toho menšího, což byl taky jediný rozdíl mezi nimi, uvědomil si.

"Vypadni'' zavrčel.
Červíček se mu spěšně uklonil, něco zamumlal a odešel.

Otočil se zpátky k dětem. Jeden z nich, ten větší, začal popotahovat. Druhý ho vzal za ruku, a i přesto, že mu bylo něco kolem roku, se na něj vzpurně podíval. Toho zabije jako první. Rozhodl se.

"Avada Kedavra''.

Z hůlky vytryskl zelený paprsek, ale od dítěte se odrazil přímo na něj. Kouzlo do něj narazilo a magie z jeho těla vybuchla. Překvapeně opouštěl své tělo a jen vzdáleně vnímal otřesy domu.

Červíček vyděšeně utekl o chvíli později, co jeho pán.
V domě zbyli jenom dvojčata.

Harry se snažil udržovat bariéru nad sebou i nad bratrem, kterého stále držel, ale množství černé magie kolem spolu s padajícími trosky na něj bylo moc. Koneckonců musel odrazit i to kouzlo. Nechal bariéru kolem bratra a svojí trochu povolil. Dovolil černé magii do něj proudit, ale brzy zjistil, že to byl špatný nápad. Černá magie, byla něco úplně jiného, než s čím se dosud setkal a on cítil, jak se ho snaží měnit a jak pod jejím vlivem ještě víc slábne.

Lekl se a rychle instinktivně obnovil ochranu. Bohužel na úkor bratra. Bariéra, která ho měla chránit, na chvíli povolila a spadlá troska ho udeřila do čela. Jekot s brekem ihned ustal, když Jamie omdlel.
Bariéra nad ním už však byla zpátky, když si Harry uvědomil svou chybu. Zjistil, že si může vzít trochu bratrovy magie, a tak toho využil. Trochu si ji bral, když se náhle patro, kde byli, utrhlo. Domem otřásl nový otřes, když se jejich pokoj řítil dolů.

Začali se pomalu sunout dolů a bariéra nad ním byla čím dál slabší, když se snažil udržovat tu okolo bratra. Sutiny domu se stále mačkali a naráželi na ochranu, když se náhle urval další kus stropu. Harry si vzal ještě víc bratrovy magie, ale brzy zjistil, že to stačit nebude. Jeho bariéra slábla a víc si vzít nechtěl, aby neohrozil bratra a tak zesílil a zabezpečil bariéru okolo něj a pustil jeho ruku. Tím se oddělil od bratrovy bariéry, která by víc než jednoho chránit nedokázala. Vysílením začal ztrácet vědomí. Trosky na něj už dávno začali padat, ale byl moc unavený, aby to vnímal. Nejprve odstranil ochranu proti černé magii a poté i zbytek fyzické bariéry a trosky ho zasypali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 30. března 2017 v 8:56 | Reagovat

Moc krásná povídka. :)

2 simka-fanfiction simka-fanfiction | 31. března 2017 v 20:08 | Reagovat

[1]: Děkuji :)
   Snad se bude líbit i dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama