Třetí kapitola

31. března 2017 v 19:59 | SimKa |  Dvojčata

NásledkyJames Lili a Sirius byl U Tří košťat, když náhle dostali upozornění od ochranných kouzel z domu. Jejich děti byli v nebezpečí. Rychle odešli a přemístili se.

Přišli jen aby viděli, jak se jejich dům řítí. Rychle začali obnovovat ochrany aby zabránili řícení, ale množství černé magie je překvapila a sabotovala jejich snahu. Občasně slyšitelný brekot jejich syna jim to neusnadňoval, navíc je děsilo, proč je slyšet jen jeden. Náhle brekot ustal a patro v místě pokoje jejich dětí se zřítilo a brzy na to i další část stropu.

To už Lili nevydržela a na vlastní pěst se rozběhla k domu. Z očí ji tekly slzy, když se zbavovala trosek před sebou.

James a Sirius ji brzy následovali.

Zdálo se, že řícení domu už skončilo, ale sutiny se sunuly dál.
Už se pomalu blížili k místu zřícení patra, když se k nim přidal Brumbál. Se svojí magií značně pomohl a zároveň pomalu odstraňoval černou magii, alespoň z blízkosti Potterových, která je oslabovala.

Když byli v místě propadu začali opatrně odendavat kameny, aby neublížili dětem a neustále volali jejich jména.
Náhle se ozval tlumený pláč a tak k němu všichni společně zamířili.
Zoufale odstraňovali kameny, pod kterými našli Jamieho Pottera.

Měl řeznou ránu na čele, ale jinak se zdálo, že je nezraněn. Lili si ho vzala a kontrolovala zatímco ostatní pokračovali v hledání zbývajícího dvojčete. Rozhodli se hledat v místě nalezení prvního a tak hledali a volali.

Zrovna v té době se zpátky připlížil Červíček v podobě krysy, který se rozhodl, že bude nejlepší, když zjistí, co se stalo.

Lili, si po ošetření Jamieho přitiskla jednou rukou k hrudi a druhou začala zoufale pomáhat ostatním. Volali ho, až nakonec po odhrnutí suti asi metr od místa nalezení Jamieho ho našli.

Byl v hrozném stavu. Celý poškrábaný, krvácející s jednou rukou v ošklivém nepřirozeném úhlu, nejprve vypadal mrtví. Lili padla na kolena Jamieho si křečovitě tiskla k hrudi. James si klekl k nim, slzy mu tekly z očí, když je objímal. Sirius, který hledal na druhé straně k nim vykročil, zrovna když Brumbál dítě zvedal.

,, Je mmmrví?" zakoktal.

,,Ne, žije, ale už jen tak tak."

James Lili musel podpírat, aby stála a společně s nadějí hleděli na Brumbála, který máchal hůlkou nad jejich synem a při tom mumlal zaklínadla.

,,Bude žít. Jeho stav jsem stabilizoval, ale je nutné ho dostat na ošetřovnu."

,,Můžeme jít přes krb Batildy Backshotové. Hlavně honem!" tlačila ho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama