Březen 2017

Třetí kapitola

31. března 2017 v 19:59 | SimKa |  Dvojčata

NásledkyJames Lili a Sirius byl U Tří košťat, když náhle dostali upozornění od ochranných kouzel z domu. Jejich děti byli v nebezpečí. Rychle odešli a přemístili se.

Přišli jen aby viděli, jak se jejich dům řítí. Rychle začali obnovovat ochrany aby zabránili řícení, ale množství černé magie je překvapila a sabotovala jejich snahu. Občasně slyšitelný brekot jejich syna jim to neusnadňoval, navíc je děsilo, proč je slyšet jen jeden. Náhle brekot ustal a patro v místě pokoje jejich dětí se zřítilo a brzy na to i další část stropu.

To už Lili nevydržela a na vlastní pěst se rozběhla k domu. Z očí ji tekly slzy, když se zbavovala trosek před sebou.

James a Sirius ji brzy následovali.

Zdálo se, že řícení domu už skončilo, ale sutiny se sunuly dál.
Už se pomalu blížili k místu zřícení patra, když se k nim přidal Brumbál. Se svojí magií značně pomohl a zároveň pomalu odstraňoval černou magii, alespoň z blízkosti Potterových, která je oslabovala.

Když byli v místě propadu začali opatrně odendavat kameny, aby neublížili dětem a neustále volali jejich jména.
Náhle se ozval tlumený pláč a tak k němu všichni společně zamířili.
Zoufale odstraňovali kameny, pod kterými našli Jamieho Pottera.

Měl řeznou ránu na čele, ale jinak se zdálo, že je nezraněn. Lili si ho vzala a kontrolovala zatímco ostatní pokračovali v hledání zbývajícího dvojčete. Rozhodli se hledat v místě nalezení prvního a tak hledali a volali.

Zrovna v té době se zpátky připlížil Červíček v podobě krysy, který se rozhodl, že bude nejlepší, když zjistí, co se stalo.

Lili, si po ošetření Jamieho přitiskla jednou rukou k hrudi a druhou začala zoufale pomáhat ostatním. Volali ho, až nakonec po odhrnutí suti asi metr od místa nalezení Jamieho ho našli.

Byl v hrozném stavu. Celý poškrábaný, krvácející s jednou rukou v ošklivém nepřirozeném úhlu, nejprve vypadal mrtví. Lili padla na kolena Jamieho si křečovitě tiskla k hrudi. James si klekl k nim, slzy mu tekly z očí, když je objímal. Sirius, který hledal na druhé straně k nim vykročil, zrovna když Brumbál dítě zvedal.

,, Je mmmrví?" zakoktal.

,,Ne, žije, ale už jen tak tak."

James Lili musel podpírat, aby stála a společně s nadějí hleděli na Brumbála, který máchal hůlkou nad jejich synem a při tom mumlal zaklínadla.

,,Bude žít. Jeho stav jsem stabilizoval, ale je nutné ho dostat na ošetřovnu."

,,Můžeme jít přes krb Batildy Backshotové. Hlavně honem!" tlačila ho.


Druhá kapitola

31. března 2017 v 19:57 | SimKa |  Dvojčata

Útok

Byla noc Všech svatých, když Voldemort kráčel k domu Potterových. Otevřel branku k domu, který byl pro něj už dlouho viditelný a uviděl Červíčka, který na něj čekal u dveří. Proradná krysa. Voldemort věděl, že se mu nedá věřit. Byl v pokušení ho zabít, ale nakonec... pokusné krysy se hodí vždycky.

Trvalo to dlouho, než se Červíčkovi podařilo zbavit Potterových, ale nakonec na Noc všech svatých je přemluvil, aby si došli na skleničku s tím, že děti budou v pořádku a že už opravdu potřebují vyjít si z domu. A ti tupci mu uvěřili. Důvěřiví idioti. Každopádně se tím zbavili všech. Byl úplněk a tak Black neměl potřebu Lupina hlídat a šel spolu s Potterovými.

"Jsou nahoře pppane''.
Vrhnul na tu krysu pohrdavý pohled a pak vystoupil do patra.
Vstoupil do pokoje.
Děti tam seděli naproti sobě, plyšový medvídek ve vzduchu. Jeden z kluků na medvěda vytrvale zíral, zatímco druhý na hračku koukal, smál se a tleskal.
Náhle medvěd spadl, když se na něj podívali smaragdové oči.
Hleděli na něj oba dva a pán zla byl na chvíli ohromen tím, jak moc si jsou podobní.

Do pokoje vešel Červíček ,,tenhle se narodil první'' ukázal na toho, který si předtím hrál s plyšákem - na toho menšího, což byl taky jediný rozdíl mezi nimi, uvědomil si.

"Vypadni'' zavrčel.
Červíček se mu spěšně uklonil, něco zamumlal a odešel.

Otočil se zpátky k dětem. Jeden z nich, ten větší, začal popotahovat. Druhý ho vzal za ruku, a i přesto, že mu bylo něco kolem roku, se na něj vzpurně podíval. Toho zabije jako první. Rozhodl se.

"Avada Kedavra''.

Z hůlky vytryskl zelený paprsek, ale od dítěte se odrazil přímo na něj. Kouzlo do něj narazilo a magie z jeho těla vybuchla. Překvapeně opouštěl své tělo a jen vzdáleně vnímal otřesy domu.

Červíček vyděšeně utekl o chvíli později, co jeho pán.
V domě zbyli jenom dvojčata.

Harry se snažil udržovat bariéru nad sebou i nad bratrem, kterého stále držel, ale množství černé magie kolem spolu s padajícími trosky na něj bylo moc. Koneckonců musel odrazit i to kouzlo. Nechal bariéru kolem bratra a svojí trochu povolil. Dovolil černé magii do něj proudit, ale brzy zjistil, že to byl špatný nápad. Černá magie, byla něco úplně jiného, než s čím se dosud setkal a on cítil, jak se ho snaží měnit a jak pod jejím vlivem ještě víc slábne.

Lekl se a rychle instinktivně obnovil ochranu. Bohužel na úkor bratra. Bariéra, která ho měla chránit, na chvíli povolila a spadlá troska ho udeřila do čela. Jekot s brekem ihned ustal, když Jamie omdlel.
Bariéra nad ním už však byla zpátky, když si Harry uvědomil svou chybu. Zjistil, že si může vzít trochu bratrovy magie, a tak toho využil. Trochu si ji bral, když se náhle patro, kde byli, utrhlo. Domem otřásl nový otřes, když se jejich pokoj řítil dolů.

Začali se pomalu sunout dolů a bariéra nad ním byla čím dál slabší, když se snažil udržovat tu okolo bratra. Sutiny domu se stále mačkali a naráželi na ochranu, když se náhle urval další kus stropu. Harry si vzal ještě víc bratrovy magie, ale brzy zjistil, že to stačit nebude. Jeho bariéra slábla a víc si vzít nechtěl, aby neohrozil bratra a tak zesílil a zabezpečil bariéru okolo něj a pustil jeho ruku. Tím se oddělil od bratrovy bariéry, která by víc než jednoho chránit nedokázala. Vysílením začal ztrácet vědomí. Trosky na něj už dávno začali padat, ale byl moc unavený, aby to vnímal. Nejprve odstranil ochranu proti černé magii a poté i zbytek fyzické bariéry a trosky ho zasypali.

První kapitola

29. března 2017 v 22:52 | SimKa |  Dvojčata

Narození

Lily a James Potterovi hrdě chovali své dvě děti - přesněji řečeno dvojčata Jamieho Roberta Pottera, který se narodil dřív a Harryho Jamese Pottera. Oba měli jasně zelené oči a černé chmýří na hlavě a tvrdě spali. Lily a James z nich byli naprosto unešení. Jejich radost, však kazila existence věštby, kvůli které se museli skrývat. Naštěstí však měli důvěryhodné přátele, takže se neměli čeho bát, alespoň James si to myslel. Dal by pro své přátele ruku do ohně. James, však musel uznat, že možnost špeha tu byla a to ho zneklidňovalo. Sirius si myslel, že špehem je Remus, ale James o tom dost pochyboval. Jenže nějak Voldemort informace dostávat musí a i když s Lili nevěřili, že je zradil někdo z přátel byli Siriusem přemluveni k vyšší opatrnosti.

Někdo zaklepal na dveře a tak dal miminko Lily a šel otevřít. Na prahu samozřejmě stáli zbylí Pobertové. Téměř nikdo jiný do Fideliova zaklínadla zasvěcen nebyl a Brumbál u nich už byl. James se s nimi se smíchem přivítal a pustil je do domu.

"Wow opravdu to jsou dvojčata!" zahalekal Sirius, ale po káravém pohledu Lili, se ztišil.

"Čekal jsi snad něco jiného Siriusi?" zeptala se.

"No popravdě... "ušklíbl se Sirius a klekl si před Lili s dětmi "jsem to moc Jamesovi nevěřil."

"Tsss" zasmál James a popostrčil dovnitř Petra, který stále nervózně postával u dveří. Remus zatím přešel k Siriusovi a tak se k nim Petr přidal. Klekl si u dvojčat a začal je šimrat po nosíkách.

"Jak se jmenují?" zeptal se Remus.

"A jak je od sebe vůbec rozeznáte? "smál se Sirius ,,jsou od sebe k nerozeznání! Mají aspoň jinou barvu očí?"

"Harry James je menší" vysvětlila Lili, a škubla rukou s jmenovaným druhý se jmenuje Jamie Robert a ne, oči mají oba zelený."

"Pff"

"Petře nech jim ty nosy" zasmála se Lili.

"Promiň" zamumlal tiše "který z nich se narodil první?"

"Jamie" odpověděl James a položil na stůl sklenky Ohnivé whisky a jednu sklenku Máslového ležáku pro Lili. "No tak se už posaďte" zasmál se a sám si sedl vedle Lili a převzal si jedno z dětí.

"Ehm Jamesi vím, že to bude znít divně, ale mohl bych si je pochovat?" zeptal se Sirius.
"Prosím" dodal.

"Ale copak" zasmál se James "že už by tě omrzelo být toulavým psem?" pošťuchoval ho.

"No jo, kdo ví, třeba se jednou usadím" usmál se a převzal si od Jamese Harryho.

"Kdo bude kmotrem?" zeptal se Červíček, když u něho nakonec Harry skončil a kolem začal kolovat Jamie.

"Nooo" protáhl to James, který na sobě okamžitě cítil Siriusův pohled. Ano, moc dobře věděl, co si myslí. Nechtěl, aby kmotrem udělali Rema "Ještě jsme se nerozhodli. Koneckonců jsou dva a vy jste tři" zasmál se nervózně.

Remus, který si všiml pohledu, který na Jamese Sirius upíral, zesmutnil. Bylo mu jasné, co musí udělat, aby si získal znovu důvěru, neboť už delší dobu měl podezření, že ho Sirius očerňuje. Koneckonců tohle, to jen dokazuje. A vedle Siriuse stejně moc šancí neměl, že? Pomyslel si hořkce a převzal si od Siriuse Jamieho.

Bylo k nevíře, že stále spali. Co by za to Remus dal? Sám se pořádně nevyspal od doby, co se Sirius stal strážcem tajemství, neboť neustále, hlavně po nocích, hlídal v blízkosti svých přátel.
Navíc ta lykantropie...
"To je v pořádku Jamesi" řekl, ale od Jamieho nevzhlédl. "Jsem chudý neměl bych jim, co dát. Udělej kmotrem Siriuse s Petrem." Snažil se neznít smutně, ale moc mu to nešlo.

"Seš si jistý Remi?" zeptala se Lili.

Remus vzhledl a rozhodně se na Lili podíval "ano''.

S tím chtěl předat Jamieho dál Petrovi, ale zjistil, že nemůže. Petr stále ještě choval Harryho a tak se jen usmál a přitiskl si Jamieho blíž k sobě.

"Je to pro ně to nejlepší Lili " řekl.

"Dobře" řekl James "tak, kdo bude mít koho?"

"No tak já si třeba vezmu tohohle, když u mě skončil" zasmál se Červíček "a koho, že to vůbec mám?"

"Harryho" odpověděla pohotově Lili.

"No tak já si vezmu Jamieho" usmál se Sirius, natáhl se po něm a Remus mu ho předal.

Pak už šlo všechno poměrně rychle. Dohodli se na datumu křtu. Připili si na zdraví, popřáli si hodně štěstí. Rozloučil se a popřáli dobrou noc Lili s dětmi a pak dále slavili narození dětí. Poměrně brzy se s nimi však rozloučil Petr a poté odešel i Remus, s tím, že je unavený, ale že určitě přijde ještě zítra a je za ně moc šťastý. Brzy poté po poslední skleničce whisky odešel i Sirius, neboť chápal, že James chce být se svojí rodinou. Koneckonců tohle byla jejich první noc.